Menu

Remízový zápas Karviná v Teplicích po poločase zabrala

Karviná v Teplicích po poločase zabrala

30. 01. 2021 - 20:48

Bod získali v 17. kole FORTUNA:LIGY fotbalisté MFK Karviná v Teplicích. Po prvním poločase přitom prohrávali o dvě branky a zdálo se, že domácí budou brát tři body. Jenže nakonec bylo všechno trošku jinak, hostům se povedlo srovnat na 2:2 osm minut před koncem po chybě brankáře Grigara.

FK Teplice - MFK Karviná 2:2 (2:0)

Branky: 20. Macej, 35. Mareš - 67. Herc, 82. Tavares. Rozhodčí: Lerch - Hock, Antoníček. ŽK: Qose, Dramé (oba Karviná). Hráno bez diváků.

Teplice: Grigar - Vondrášek, Gabriel, Mazuch, Hyčka - Jukl, T. Kučera (79. Mareček) - Macej (46. Černý), Trubač (73. Žitný), Moulis - Mareš (79. Řezníček). Trenér Radim Kučera.
Karviná: Ciupa - Jursa, Santos, Dramé, Kokovas (46. Bartošák) - Mangabeira (46. Herc) - Čmelík, Qose, Smrž (73. Tavares), Mikuš (46. Haša) - Ostrák (90.+2 Šindelář). Trenér Petr Mašlej.