Zde může být vaše reklama.
Pondělí 15.7.
Svátek má Jindřich
Menu

Pes hlavou dolů dorazí i do Teplic! aneb první festival jógy

Pes hlavou dolů dorazí i do Teplic! aneb první festival jógy

foto: Pixabay

31. 08. 2020 - 10:14

Pes hlavou dolů je název jedné z pozic jógy. První zářijovou sobotu pod stejným názvem vypukne v Teplicích první festival jógy.

„Jóga je poslední dobou hodně v kurzu. Několik dobrých teplických cvičitelek jógy se dalo dohromady a rozhodly se přilákat zájemce do našeho města,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka turistického centra VisitTeplice.

Festival Pes hlavou dolů se koná v sobotu 5. září od 10 hodin v prostorách Sokola Trnovany. Cena celodenní vstupenky je 400 korun, jednotlivá lekce vyjde na 150 korun. Akci společně pořádají Yoga-Yoga Studio, Studio Joga, Studio Teplice Jóga a Power-joga Teplice.

Teplické lektorky budou až do podvečerních hodin nabízet různě náročné lekce, chybět nebude ani cvičení pro děti předškolního věku (za desetikorunu) nebo partnerská jóga. V prodeji budou k ochutnání vegetariánské zákusky a chuťovky připravené šéfkuchařkou Luckou Beyerovou i jógové oblečení a pomůcky.

„Věřím, že půjde o další lákadlo, které do Teplic přivede spoustu Čechů a Češek,“ dodává šéfka turistického centra. Pobyt v lázeňském městě celé rodině zpříjemní i výhody, které za výhodnější ceny nabízí karta TepliceCARD nebo některý z tématických výletů, které centrum VisitTeplice organizuje.

Další články